Skip to content

Siedząc z rodziną przy świątecznym stole i patrząc na radość dzieci rozpakowujących prezenty, czasami zastanawiamy się, co byłoby w przypadku, kiedy nie można by wziąć na zorganizowanie tego dnia pożyczki gotówkowej. Najczęściej udajemy się po nią do banku, ale kiedy mamy już inne niespłacone zadłużenia lub wpisano nas do rejestru BIK, to odchodzimy z przysłowiowym kwitkiem.

Pożyczki bez bik, zawsze dostępne

Rozwiązaniem, z jakiego w takiej sytuacji należy skorzystać są pożyczki bez bik, chwilówki oferowane przez firmy pozabankowe, działające w branży finansowej na terenie całego kraju. Obsługują one przede wszystkim klientów, którzy z wymienionych wyżej przyczyn, nie mogą otrzymać tradycyjnego kredytu bankowego. Wychodząc naprzeciw ich potrzeb, stworzyły rozbudowaną sieć sprzedaży w wielu miastach, udzielając chwilówek również przez internet.

Gotówka na Święta w 20 minut

Do tej formy sfinansowania zakupów na to najważniejsze Święto w roku, przyciąga przede wszystkim minimalna ilość formalności, jakie trzeba spełnić, aby pieniądze szybko znalazły się w naszym portfelu. Do wzięcia pożyczki bez bik nie trzeba posiadać żadnych zaświadczeń o zatrudnieniu czy zarobkach, a pod uwagę przy ocenie klienta nie jest też brana jego dotychczasowa historia kredytowa. Wystarczy jedynie dowód osobisty i już na jego podstawie można wypełnić odpowiedni wniosek, w biurze wybranego pożyczkodawcy lub na jego stronie firmowej. Czas oczekiwania na decyzję to zaledwie 20-40 minut, a po podpisaniu umowy na konto szybko trafia przelew rozwiązujący wszystkie problemy.